Noc bojovníků 3

Noc bojovníků 3

Včera jsme se za RBSD Fightclub Brno zúčastnili Noci bojovníků v Dobříši. Do zápasu tam za náš klub nastoupil Petr Haiser proti Kubovi Stelšovskému. Začátek zápasu byl trochu rozpačitý, ale pak se Petr rozjel a předvedl krásný zápas plný zvratů. Střídala se plná škála technik, údery, kopy, lokty, kolena, Petr zapojil naplno všech osm ostrých zbraní... Na konci jsme očekávali remízu a další kolo, ale rozhodčí rozhodli ve prospěch Kuby. Po zápase byli všichni kolem nás nadšení z Petrova výkonu a gratulovali nám. Nádherný tvrdý zápas až do konce, byl jsem nadšený. Petra Na zápas tentokrát připravoval především Petr Dudek a nachystal ho opravdu perfektně, podívejte se sami. Gratulace soupeři a poděkování organizátorům.

Více fotografií naleznete na: https://www.zonerama.com/FightclubBrno/Album/4242517