Choketopus Grappling Challenge Vol. III: Lightweights

Choketopus Grappling Challenge Vol. III: Lightweights

Po Akademickém setkáví večer pak následoval dlouho očekávaný turnaj Choketopus grappling challange III - lightweights. Za náš klub nastoupili
Jakub Dohnal a Martin Adámek, krásně zabojovali a oba vyhráli své první dva zápasy. V pyramidě 16 borců se tak propracovali oba do finálové čtyřky, v semifinále ale oba podlehli finalistům turnaje a vezou tak domů společné 3. místo. Pyramidu nakonec zkušeně vyhrál jeden z favoritů Vojto Barborík
Já nastoupil v "superfightu" proti rakouskému soupeři specializujícímu se na leglocky. Zápas jsem vyhrál až v prodloužení, takže na turnajích choketopus zůstávám neporažen, ale ukončit soupeře se mi tentokrát nepodařilo.
Fotky a videa budou brzy následovat a prozradím vám zatím, že v zákulisí už se něco šeptá o superfightu šampiónu na příštím turnaji Choketopusu