VFCl6 Olomouc

VFCl6 Olomouc

Uplynulý víkend byl plný silných zážitků, emocí a fightů… V sobotu jsme se zůčastnili Souboje Titánů v Plzni https://www.facebook.com/soubojtitanu/ , kde bojoval náš Petr Haiser. Na přípravu na zápas jsme neměli dostatek času, přesto se Petr připravil a šel do toho. Přípravu vedl Petr Dudek a společně s dalšími našimi bojovníky v čele s Kubou Dohnalem a Michaelem Vodovozovem se makalo na více než ne plno…
Petr nastoupil do hlavní pyramidy a bojoval podle plných pravidel Muay Thai. První soupeř byl podle losu favorit turnaje Bernard Plavec. Zápas začal ve vysokém tempu, údery, kopy a krátké klinče, bylo opravdu co sledovat, bohužel na závěr prvního kola Petr inkasoval několik tvrdých úderů a zápas musel být zastaven. Pro Petra je to obrovská zkušenost a jdeme dál.
V neděli jsme se přesunuli do Olomouce na MMA https://www.facebook.com/events/1612542992150355/ , kde startovali ve svých profesionálních zápasech Michael Vodovozov a Jakub Dohnal. Bojovalo se na 3 x 5minut pod plnými pravidy UFC. Jakub perfektně otevřel zápas, potvrdil svou perfektní formu a dokázal přesvědčivě zvítězit hned v prvním kole na páku armbar.
Michaelův soupeř Michael Domin z Polského Oktagon Zory, byl zkušený bojovník, který je šampiónem v kickboxu v Polsku. Po dvou vyčerpávajích kolech, kdy se střídaly všechny typy technik, záplavy úderů a kopů, hody, škrcení a páky, Michael Domin na začátku třetího kola dokázal ještě přidat a rozhodčí musel zápas ukončit v náš neprospěch.
Všichni naši bojovníci předvedli super výkony a byl jsem moc rád, že jim mohu stát v rohu. Další závody se blíží a my jedeme dál…
Ossu!

Více fotografií naleznete na: https://www.zonerama.com/FightclubBrno/Album/4097591