Mistrovství ČR v Muaythai - 6. kolo

Mistrovství ČR v Muaythai - 6. kolo

V sobotu vyjel náš tým na turnaj v Muay Thai pod organizací CMTA a den byl opravdu plný zážitků… V našich barvách bojovali Martina Panáčková a Adam Slaběňák. Martina se večer vrátila z Thajska a bylo jistě velmi náročné vyladit váhu a na zápas se připravit, ale podařilo se jí to. Zápas byla pěkná řežba a od začátku do sebe soupeřky vletěly naplno. Martina zvítězila na body a všichni jsme měli velikou radost. Dalším želízkem v ohni byl Adam. Konečně jsme narazili na kvalitního soupeře a zápas byl velmi vyrovnaný. Nakonec bodový rozhodčí rozhodli ve prospěch soupeře, ale zápas se mi opravdu líbil. Těším se na další!
Výlet jsme si užili a nakonec proběhla i zmrzlinka…Velmi děkuji zajišťovacímu týmu v osobě Martina Kučery a Petru Dudkovi za výbornou trenérskou práci.
Ossu!

více fotografií naleznete na: https://www.zonerama.com/FightclubBrno/Album/4100134