Clash of Wolves II.

Clash of Wolves II.

Minulý víkend jsme se v neděli jako team zúčastnili hned 2 turnajů. Nejdřív jsme ráno vykopli turnajem Clash of Wolves, který jsem spolupořádali u nás v Brně, společně s asociací W.O.W. Turnaje se zúčastnilo 13 závodníků reprezentujících Fightclub Brno a povyhrávali skoro všechno, co mohli. Zástupce na bedně jsme tak měli skoro ve všech kategoriích, pobrali jsme celkem 5 zlatých, 4 stříbrné a 3 bronzové medaile a s přehledem jsme tak vyhráli cenu pro nejlepší tým turnaje. Zápasil dokonce i náš hlavní trenér Lukáš Wolf, který si vyhrál zlato v kategorii elite – Masters. Dalších z našich trenérů Michal Obert, rovněž nezaváhal a ovládl kategorii pokročilí -77kg, která byla jedna z nejnabitějších kategorií turnaje. Nejen svěřenci, ale i trenéři našeho klubu, tak udělali krásné zápasy a šli vzorným příkladem. Děkujeme všem zúčastněným za vzornou reprezentaci klubu i za pomoc s přípravou celého turnaje! Jako trenér jsem si závody moc užil, byť jsem chvílemi nestíhal koučovat všechny (nastali i momenty, kdy naši závodníci zápasili na všech 3 tatami zároveň).

Více forogratií naleznete na: https://www.zonerama.com/FightclubBrno/Album/4356584