Comfit - projekt Pohyb

Comfit

Slovo „Comfit“ znamená Combat Fitness a je to program od Lee Morrisona a pod tímto tajuplným názvem se skrývá kondiční program, ve kterém nepracujeme na technice, ale snažíme se zajímavým způsobem zvyšovat svou fyzickou kondici a přímo ji propojit s cvičeními, která používáme pro trénink bojových sportů a sebeobrany. Snažíme se naše studenty naučit, jak nejlépe rozvíjet jejich pohybové schopnosti pro všechny formy boje jak sebeobranu, tak i ostatní sporty.

Tréninky nejsou určeny pouze našim cvičenců, přidat se může kdokoliv se zájmem o zvýšení své fyzické kondice, zpestření běžného tréninku či jen ze zájmu o nový typ pohybu.

Kondiční příprava je samozřejmě nutná i v sebeobraně. Jeden ze základních předpokladů pro zvládnutí krizové situace je být v dobré fyzické kondici (nemusí se vždy jednat o fyzické napadení, ale například o vytažení kamaráda z rozbitého auta). Proto se při pravidelných trénincích věnujeme rozvoji fyzické kondice.

Samozřejmě je rozdíl připravit se na konflikt, který trvá řádově sekundy, a na závod v běhu na 10 kilometrů. Proto pracujeme s kratšími, ale o to intenzivnějšími časovými intervaly - stejně tak jako probíhají sebeobranné situace. Na tréninku si student ověří, kolik intenzivní zátěže je jeho tělo schopno zvládnout a jaké pohyby a akce je schopen provádět při takovémto stupni zatížení.

Na první trénink nepotřebujete nic speciálního, stačí pouze pohodlné oblečení.

Informace

 • Délka :
  1,5 hodiny
 • Budova E
  2. patro
 • Kapacita :
  20 lidí

Cena

 • První lekce :
  Zdama
 • Permanentka :
  1200 Kč / 8 lekcí

Trenéři